24. 10. 2022

Svkělá Maky na GP C U17

Ani tento víkend nebyl ničim jiný a tak se opět hrála spousta turnajů a zápasů a komeťáčky a komeťáci byli v akci na kurtech a byli hóóódně vidět. Největší úspěch si připsala Maky Dobešová, která na GP C U17 v Šumperku vybojovala kompletní sbírku medailí . Tu nejcennější zlatou v singlu, společně s parťačkou Sofčou Kratěnovou v deblu a bronz přidala v mixu. Na tomto turnaji přihodila ještě Anežka Kovaříková bronzv deblu s parťačkou Petrou Závěšickou (BC Kopřivnice) a Honza Paulík bronz v deblu. Celou výpravu ráno naházela do svého pozitivního zeleného autíčka baby Eva a vyrazila pro cenné body a sbírku medailí. V sobotu na GP C U 17 na Kladně bodovala pěkným třetím místem v mixu Julie Königová s Kryštofem Ježkem (Polabiny Pardubice) a ti nejmenší odehráli GP C U13 a turnaj U11 v Rychnově nad Kněžnou. Bronzovou medaili vybojoval v singlu Hóóóńza Chaloupka ve třináctkach a Kája Fedorková po vítězství ve skupině prohrála až ve finále a získala stříbrné umístění. Všem mega gratuklujeme a děkuje a rodičům, řidičům a všem co se zúčastnili díky

badec.cz Sport pro tebe INA Sport Elan facebook.com/kometabadec instagram.com/skp.kometa.brno